Anmälan till visning på slottet

Föreningen Skapande Broderi Stockholm ordnar en visning på Slottet för sina medlemmar.  Just nu pågår en utställning med mattor och skisser av Märta Måås-Fjetterström. Vi har begärt att visningen ska ha en textil inriktning. Efter visningen kan man på egen hand gå runt på slottet för att se andra publika avdelningar.

Föreningen bjuder på avgiften för guidningen. Du betalar själv entréavgiften till slottet via föreningens plusgiro. Vi samlar in avgifterna för att slippa kö vid kassan.

Sista anmälningsdag är den 6 november.

Anmäl dig så här:

1) Betala in 80 kr för entréavgiften till föreningens plusgiro 640511-2. Skriv ditt namn på betalningen.

2) Följ anvisningarna nedan för att boka din plats på visningen.

Det finns plats för 30 deltagare.
Visning på slottet den 11 nov kl 13.
(Den lilla 1:an till vänster visar att du bokar för en person.) Klicka på knappen ”Boka” nedan och fyll i dina uppgifter i formuläret som då visas. Godkänn att vi sparar dina uppgifter. Klicka sedan på knappen ”Skicka anmälan”.

Dela denna post:
Facebooktwittermail

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *